Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση της Ένωσης Καλαβρυτινού Ολοκαυτώματος

Σύμφωνα με το καταστατικό της Ένωσης Καλαβρυτινού Ολοκαυτώματος και την απόφαση των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου κατά την συνεδρίασή του στις 07-10-2013, κλήθηκαν όλα τα μέλη της Ένωσης Θυμάτων, σε Τακτική Γενική (Απολογιστική- Εκλογική) Συνέλευση, τη Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2013 και ώρα 11.00 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ξενοδοχείου CANYON (KANYON) στα Καλάβρυτα οδός Εθνικής Αντιστάσεως και Σκαλτσά, στα Καλάβρυτα με θέματα:

  • Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης,
  • Απολογισμός πεπραγμένων,  Διοικητικός – Οικονομικός, (από 2ο /2012)
  • Συζήτηση επί των πεπραγμένων και απαλλαγή,
  • Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής,
  • Εκλογή Νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής.

Επειδή δεν πραγματοποιήθηκε απαρτία στην σημερινή Γενική Συνέλευση, παρακαλούνται όλα τα μέλη, να έλθουν στην δεύτερη και τελευταία Γενική Συνέλευση, η οποία θα πραγματοποιηθεί με οποιονδήποτε αριθμό μελών, στις 24 Νοεμβρίου 2013 ημέρα Κυριακή και ώρα 11.00 στην ίδια αίθουσα.

Οι εγκεκριμένες αιτήσεις υποψηφιότητας, κατά αλφαβητική σειρά παραμένουν οι ίδιες και στην 2η συνεδρία της Γενικής (Απολογιστικής-Εκλογικής) Συνέλευσης, σύμφωνα με την απόφαση των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου (Αρ.Πρωτ.0049/2013/15-11-2013 και σύμφωνα με τα αντίστοιχα άρθρα του καταστατικού μας και είναι:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ                                           ΟΝΟΜΑ               ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

1)   ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ                       ΝΙΚΟΛΑΟΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ

2)   ΕΡΜΕΙΔΗΣ                                        ΧΑΡΙΛΑΟΣ                 ΗΛΙΑΣ

3)   ΚΑΠΟΤΑΣ                                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4)   ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ              ΦΩΤΗΣ                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5)   ΛΕΡΟΥΝΗ                                        ΔΗΜΗΤΡΑ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6)   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ                            ΣΩΤΗΡΗΣ                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7)   ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ                                    ΜΑΡΙΑ                         ΛΕΥΤΕΡΗΣ

8)   ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ                ΗΛΙΑΣ                         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9)   ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΝΟΣ                              ΦΙΛΙΠΠΟΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ

10) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ                              ΕΦΗ                            ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ                                           ΟΝΟΜΑ                ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

1)  ΔΕΛΗΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ                    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΣΠΗΛΙΟΣ

2)  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ                                ΣΠΥΡΟΣ                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3)  ΚΑΠΟΤΑ                                           ΡΟΔΟΠΗ                   ΗΛΙΑΣ

4)  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ                           ΚΙΚΗ                          ΕΥΕΛΠΙΔΗΣ

5)  ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ                                     ΕΙΡΗΝΗ                      ΖΗΣΙΜΟΣ

6)  ΤΖΕΛΕΠΗΣ                                      ΓΙΩΡΓΟΣ                     ΑΓΓΕΛΟΣ